Antalya Bosch Lara Servisi

Antalya Bosch Lara Servisimiz, sektöründe zirvede olan tek servis olarak, Antalya geneline geniş servis ağı oluşturup müşterilerimizin beyaz eşya hakkındaki sorunlarına en hızlı bir şekilde 7/24 çağrı merkezi sistemimizde aynı gün ve anında servis ulaştırılması için çalışmaktadır.11 yıllık tecrübe ve kalifiye elemanlarımız ile beraber bir iş disiplini içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bünyemizde bulunan beyaz eşyalar; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, kombi, termosifon ürünlerini kapsamakta olup servisimiz bu ürünlere hizmet sunmaktadır.

Evlerimizde olmazsa olmazlardan olan bu ürünler kullanım dahilinde arıza veya sorun yaratabilirler. Klima, kombi, termosifon gibi ürünlerin de düzenli olarak bakımlarının yapılması, sizin ve ailenizin sağlığı açısından önemlidir.

antalya bosch klima servisi

Diğer beyaz eşya ürünlerin de bakım ve servis ihtiyaçları olabilir. Özellikle çamaşır makinelerinin yanlış deterjan kullanımından dolayı rezistansları kireç ve pas yapabilir. Bu durum çamaşır makinesinin bozulmasına kadar yol açabilir.

Bulaşık makineleri arızalarında ise daha çok pompa motorunun arızasından dolayı suyu dışarıya atamama veya su giriş valfinin bozulmasından dolayı suyu makine içine alamama gibi sorunlar oluşabilir.

Antalya Bosch Lara Servisi olarak çağrı merkezimizden kesintisiz teknik destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yerinde arıza tespiti ve tamir işlemleri ile kısa sürede sorunu anlayıp anında müdahalede bulunabiliyoruz.

Tamir, onarım ve parça değişimi işlemlerinde yan sanayi parçalara asla yer verilmeyip tamamen orijinal parçalar kullanılmaktadır. Onarımı yapılmış olan beyaz eşya ürünleriniz sizlere teslim edilmeden önce kalifiye servis elemanlarımız tarafından test edilmektedir. Sizleri mağdur etmeden en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

klima servisi

Hizmet konusundaki hızımız ve titizliğimiz nedeniyle kazandığımız birçok müşteri memnuniyeti bizleri alanımızda öncü ve lider bir firma haline getirmiştir. Ayrıca uygun fiyatlar ve güvenilir ödeme koşulları ile bütçenizi de düşündüğümüzden emin olmanızı isteriz.

Siz değerli ziyaretçilerimizin de memnuniyetini kazanmak istiyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve yardımcı olabilmek adına servis talepleriniz için +90 242 244 00 32 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede problemlerinizi çözmek üzere size geri dönüş sağlayacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.